Zásuvky a vypínače v barvách, které budete milovat

Myslíte na to, jak by to u vás doma bylo krásné, když by celkový dojem z vašeho interiéru nekazily hloupé zásuvky a vypínače? Přáli byste si byt, který bude vyladěný i do toho posledního detailu, právě včetně těchto malých neopominutelných pomocníků? Pak ho máte mít, je to opravdu jednoduché. Nemusíte udělat nic jiného, než si na internetu v dobře zásobené elektronické prodejně vložit do pomyslného košíku zásuvky a vypínače unica. Proč? Právě proto, že výrobky z produktové řady schneider unica jsou promyšlené do toho posledního detailu.
zástrčka ve tvaru srdce
Nejenže vám budou výborně a bez potíží sloužit dlouhé roky, ale ještě ke všemu skvěle vypadají. A na tom vám právě záleží! Možná je to poprvé, kdy si budete vybírat barevné zásuvky a vypínače, každopádně je důležité, že je taková nabídka konečně na trhu. Vždyť na to, abychom své barevné stěny mohli osadit barevnou elekronikou, čekáme už hodně dlouho. Dejte tedy konečně sbohem nudným a sterilním bílým zásuvkám a vypínačům a nebojte se otevřít dveře svého domu dokořán pořádným barvám. Třeba takovým zásuvkám a vypínačům, které budou ladit s omalováním vašich stěn. Ovšem pozor, pokud se vám tyto prvky líbí a chcete je naopak zdůraznit, třeba proto, abyste je nemuseli složitě hledat, můžete si klidně zvolit i kontrastní odstíny. Zkrátka a jednoduše, široká barevná škála zásuvek a vypínačů schneider unica je vám plně k dispozici a záleží jen na vás samotných, jak s takovou možností naložíte!

hnědá trojzásuvka

To vše je umožněno chytrým modulárním řešením, které sestává z univerzálních strojků, na které můžete snadno připevnit svrchní barevné rámečky. Navíc toto řešení myslí i na změnu – jakmile se rozhodnete dát svému bytu novou tvář, s modulárním systémem schneider unica to bude hračka, stačí jen zvolit nové rámečky, které za ty staré vyměníte během pár minut. Zkrátka, zásuvky a vypínače už vám v cestě k dokonalému interiéru překážet nebudou.