Bydlíme stylově a přesto jednoduše

Nechcete příliš zasahovat do nynější podoby vašeho bytu, ale přesto chcete provést alespoň nějaké změny, abyste se cítili báječně a téměř jako v novém? Stačí provést jen pár vychytávek, které pomohou vašemu vysněnému cíly.

·         Aby celý prostor působil vzdušně a lehkým dojmem, neměli byste mít příliš nábytku. Stačí například velká knihovna, která opticky předělí obývací prostory. A pokud chcete, aby nábytek pouze neopisoval stěny, dejte ho trochu do prostoru, což bude vypadat nejen zajímavě, ale i hezky.

·         Vymalujte stylově. Vyjde vás to levně a můžete přitom využít vaší fantazie i kreativity. Doporučujeme vybírat spíše teplé odstíny, které můžete případně míchat a vytvořit tak zajímavou kombinaci. Pokud chcete vytvořit zajímavé efekty, zkuste barvy rozmazávat houbičkou nebo papírem.

·         Stylový bílý nábytek splní mnoho požadavků a nabízí neomezené použití v každém typu interiéru. Bydlení pak působí harmonicky, komfortně a útulně. Vybírejte raději nábytek univerzální a mobilní, abyste ho mohli kdykoliv přesunovat po bytě.

·         Podlaha určuje celkový dojem u interiéru. Moderní jsou dřevěné plovoucí podlahy v různé kombinaci barev. Pokud však chcete raději koberec, je vhodné ho sladit s odstínem stěn.

·         Nezapomeňte na záclony, které zajistí, aby váš byt vypadal zabydleně a útulně. Dnes jsou v nabídce bytové textily s mnoha vzory, motivy i barvami.

·         Ostatní vybavení záleží na vaší kreativitě, vkusu a dobrých nápadech. Vhodné doplňky, jako jsou obrazy nebo lampičky, vykouzlí skvělou atmosféru. Své místo určete i pro malá křesílka, komodu či stoleček, ke kterému máte osobní vztah. Jistě skvěle zapadnou do vašeho interiéru.

Při sebemenší změně ve vašem bytě nezapomínejte, že účelem skvělého bydlení není mít všechno nové a drahé, ale to, že se v bytě cítíte opravdu doma.