Vhodné bydlení za přijatelné ceny

Zdá se vám, že najít si cenově dostupný byt, zvláště pak v hlavním městě, je prakticky nemožné? Pak zapomeňte na byty a zkuste si pořídit jiné bydlení.

Vhodné bydlení za přijatelné ceny

Cenově zajímavé bydlení

Bydlení v podnájmu má své výhody, ale spíše převažují negativa. Tím asi největším je neustálá možnost vypovězení nájmu a s tím i další související těžkosti. Je tedy logické, že většina Čechů touží po vlastním bydlení, ze kterého je nebude moci nikdo vykopnout. Toho dosáhnout není zase tak jednoduché, zvláště pak v obcích nad sto tisíc obyvatel. Byty, natož pak rodinné vilky, začínají být pro většinovou společnost finančně čím dál tím méně dostupné. Naprostý extrém pak panuje v naší metropoli, kde najít maličkou garsonku za méně, než dva miliony korun je hotové umění.

Proto je na čase začít myslet trochu jinak a nezaměřovat se pouze na klasický druh bydlení, ale poohlížet se i po různých alternativách. Je pravdou, že tolik jich zase není, ale to neznamená, že neexistují. Dobrý příkladem jsou třeba mobilní domy praha, kde si můžete koupit bydlení takřka za hubičku.

Nemáte skříně? Nevadí

Kupte si vlastní obydlí

Cena je velkou devizou mobilních domů. Stejně jako u klasických obytných nemovitostí, i v tomto případě závisí cena na mnoha faktorech jako je třeba velikost objektu. Je pravda, že celoroční verze také nejsou úplně levné, ale rozhodně se dají pořídit za mnohem přijatelnějších cenových podmínek než standardní byty. Na rozdíl od nich jsou už ale moderní mobilní domy ve většině případů kompletně zařízené. Nemáte-li tak žádný nábytek, vůbec to nevadí. To samé platí o mnoha elektrospotřebičích. V podstatě ihned po tom, co se nastěhujete můžete bydlet bez jakýchkoliv kompromisů a nutnosti zařizovat dalších milion věcí.

Vzhledem k tomu, že tento druh bydlení je mobilní, mnoho podnikatelů ho nepoužívá pro bydlení, ale pro svou práci. A nejedná se pouze o prodejní stánky s čímkoliv, ale třeba i o kadeřnictví, masážní salóny či kanceláře. Záleží na potřebách fantazii každého podnikatele, jak takový domek vhodně použít, a i jeho prostřednictvím vydělávat.