Střecha nad autem – ochrana laku


Máte auto? Naprostá většina domácností v České republice má doma alespoň jedno auto. Bez auta se dnes už obejde opravdu málokdo, a je to dáno mnoha faktory. Jedním z nich je pohodlí při cestování. Problém ale nastává v péči o auto. Ne každý si může dovolit kupovat co dva roky nové auto, a proto je nutné se o něj starat tak, aby vám sloužilo dlouhé roky. Pravidelný servis a nejlépe kryté garážové stání by mělo být pro všechny y majitele aut naprostým standardem.

auto u garáže

Nemáte možnost garáže?
Pro auto je nejlepší garáž, která vaše auto ochrání před vším, co ho venku může potkat. Patří sem hlavně kroupy, které na laku mohou nechat pořádné díry. Ovšem nemyslete si, že teplo čtu nevadí. Kromě toho, že uvnitř budete mít výheň a chvilku potrvá, než do auta budete moct vejít, horké slunce laku taky moc neprospívá, dokáže časem lak poničit tak, že zkrátka vybledne.

Ne každý má samozřejmě možnost mít pro auto garáž, ale ti, kteří mají to štěstí a mají k dispozici pozemek, můžou svému autu dopřát luxus v podobě dřevěného přístřešku na auto. Dodáváme ho vyrobené z masivního dřeva a ukotvením a střešní krytinou. Přístřešek dodáváme jako stavebnici, ale můžeme vám ho sestavit i my přímo na klíč. Záleží na vás, zda máte na sestavování čas a chuť.

auto v garáži

Pokud budete mít po přístřeškem dlažbu či štěrk, ochráníte své auto i zespodu, takže se vyvarujete toho, že podvozek bude rychle rezavět. Pečujte o své auto jak nejlépe můžete, vrátí vám to. Objednejte si u nás přístřešek, pod který schováte svoje auto před větrem, sněhem, deštěm, horkem i kroupami.
Tip: vyrábíme i dřevěné zástěny, které se dají připevnit na boky přístřešku. Mohou se po nich pnout rostliny, a přístřešek bude vypadat zase o něco lépe.

Nenechte své auto napospas rozmarům počasí, a dopřejte mu skvělou péči v podobě krytého stání. U nás najdete i pergoly a altány, které vám rádi vyrobíme s dobou dodání 2-4 týdny.