Prevence je důležitá

Odpad, který ničí kanalizační potrubí Kanalizace-instalateri je opravdu nebezpečný a je nutné to řešit. Víte, není dobré řešit něco, co je už špatné. Podle mého názoru je vždycky lepší katastrofám předcházet. Je to vždy nejlepší, protože si prevenci ušetříte spoustu času. Já o tom vím své. je tomu už hodně dávno, ale podařilo se mi hodně zničit potrubí v kuchyni u dřezu, kde myji nádobí. Víte, jsem hodně líná jít vylít lógr od kávy ven na trávu, jak to dělá moje babička. Já lógr vždy liji do odpadu v kuchyni. A to se mi hodně vymstilo, že se mi babička smála. Lógr mi bohužel ucpal odtok. Odpad, který ničí kanalizační potrubí je na světě! Lógr je odpad, který mi poničil dřez. Co jsem měla dělat, když jsem to neuměla? Musela jsem zavolat otce, který to umí. Jenže bohužel mi nebral telefon. Vím, že už to většinou dělá schválně, protože často po něm něco chci. A už ho to asi nebaví mi pořád pomáhat.

Opravy jsou někdy drahé.

Ale já přeci funkční dřez nutně potřebuji. Kde budu umývat nádobí? To budu jako z roku raz dva mýt nádobí někde u řeky? Už jsem viděla, jak by měli sousedé cirkus. Jistě by se mi smály nebo by mě měli za blázna. Ale co nadělám. Musela jsem ještě zkusit bratra. Ten mi telefon vzal, ale měl čas až druhý den. Takže nic moc, žádná sláva. Ale už vím, co mám příště nedělat.

Na nehodu si najměte profesionála.

Nedávat lógr do odpadu. Odpad, který ničí kanalizační potrubí je vážně hrůza a příště raději půjdu o dvacet metrů dál a budu mít s kanalizačním potrubím klid. Nebo kam vy lijete odpad z kávy? Prý se to může dát i do kytek, ale i když je v lógru cukr? No, když to tak vezmu, tak cukr udělá jistě méně škody než lógr v odpadu. Odpad, který ničí kanalizační potrubí je proto nutné ničit jinak, ale hlavně vždy ekologicky, to je zásada. A tak už alespoň vím, jak na to. Potrubí v kuchyni si tehdy nakonec opravil bratr. A víte, kde jsem myla nádobí celý den? V kýblu, kde jsme měla připravenou vodu od sousedky. Naštěstí jsem hodně poučená do budoucna. A možná tato nehoda v kuchyni mě donutí, abych si konečně našla po deseti letech přítele!