Multifunkční sedací vaky v našich domovech

Poslední dobou jsou velmi oblíbené a to nejen do dětských pokojů, ale své místo naleznou i v obývacím pokoji, kdy jen tak trochu relaxujeme u napínavého nebo romantického filmu. Vak nezabere v podstatě žádný velký prostor a díky jeho tvarovacím možnostem, jej můžeme různě uzpůsobit. V jednom získáme křeslo, pohovku, kostku nebo zkrátka jakýkoliv tvar, který nám bude vyhovovat. Může krásně ladit s ostatními prvky v bytě, pokud zvolíme správnou barvu. Velký výběr sedacích vaků https://www.beanbag.cz/, nás může motivovat k nákupu. Vak je vyrobený tak, že je velmi snadná jeho údržba, potah je omyvatelný a pěkně se dá tvarovat do různých tvarů. Je velmi pohodlný na lenošení a relaxační odpočinek. Díky omyvatelnosti se dá snadno přestěhovat na jakékoliv naše oblíbené místo a to i ven do přírody.

křešlo

Z čeho skládá?

  1. Základem je prakticky obal, který je vyrobený z vysoce kvalitního nylonu. Jedná se skutečně o pevné vlákno ze skupiny polyamidů, které se prakticky nalezne v každém kvalitním materiálu. Samozřejmě jeho prioritou je to, že se snadno udržuje, nezpůsobuje žádné alergické reakce ani kožní onemocnění.
  2. Má systém trojího zapínání, to je velká výhoda, že se nám nemohou vysypat kuličky, které jsou určeny pro jeho náplň. Také zipy jsou udělané tak, že si děti mohou libovolně hrát s vakem, ale samovolně se zkrátka neotevře.

sedíky

  1. Jeho náplň by ovšem nikdo nechtěl uklízet. Jedná se o polystyrenové kuličky, které jsou jako náplň naprosto ideální. Díky vysoké hustotě drží výborně tvar a neubývají právě na daném objemu. Dají se pěkně tvarovat do podoby, kterou požadujeme. A vlastně díky nim, je vak tak lehký a snadno přenositelný.
  2. Některé mají praktické popruhy, které se dají snadno odejmout. S nimi si vytvoříme rázem pohodlné křeslo nebo jen tak hodíme na rameno a přeneseme vak na oblíbené místo na zahrádku nebo k bazénu.