Kousek přírody, na které můžete spát

Postel je snad to nejlepší, co doma můžeme mít, kromě gauče, na kterém se většinou také dobře leží. Vybrat si ale kvalitní, pohodlnou a levnou postel ale může být problém. Ovšem ne vždy! Stačí se podívat na typy z masivu borovice. Příjemný materiál, ze kterého se vyrábí postele jedna radost. Dřevo je krásný materiál a je přírodní, takže je čistý a snoubí se v něm něco elegantního, ale také útulného. Dodává nám pocit relaxace a odpočinku.

Přírodní, kvalitní a profesionální postel z masivu 180×200 se dá pořídit i za velice nízkou cenu. Mějte kousek přírody i u Vás doma.

žena spí

Velikost 180×200 je opravdu dostatečná. Jedná se o větší typ manželského lůžka. Do postele můžete dát dvě matrace o velikosti tedy šířce 90cm, takže o něco větší než klasické osmdesátky nebo jednu matraci o velikosti 180×200.

Pořídíte je za velice nízké ceny. Pořiďte si kousek přírody k Vám domů. Vytváří pocit útulnosti, protože se jedná o hřejivý materiál. Dřevo vždy působí čistě a svěže, takže se hodí i do moderně zařízených bytů či domů. Ovšem své místo si rozhodně najdou i tam, kde se lidé snaží držet přírody či tradic jako jsou chaty nebo chalupy. Každému se bude na lůžku báječně usínat. Zárukou spokojeného a sladkého spánku je i dostatečná velikost. Velké manželské lože si mohou užívat manželé v ložnicích, ale i vysokoškoláci nebo studenti, kteří už mají pokojíček zařízený v „dospěláckém“ stylu.

nohy v posteli

Masiv borovice je nejvhodnější materiál, který se dá na výrobu postele použít. Nenechte se zmýlit, nemusí mít jenom přírodní barvu. Takováto postel může být nalakovaná průhledným lakem, aby měla dlouhou životnost, nebo jinou barvou, aby Vám ladila doma s ostatním nábytkem, proto se vyrábí třeba v bílém provedení, ale také v šedém, nebo v dubu či smyslné načervenalé olši. Záleží jenom na Vás, jaký typ si vyberete. Elegantní styl se hodí do každé ložnice. Smysl pro jednoduchost je v tomto případě rozhodně na místě, protože jsou výrobky vyráběné z pravého a poctivého dřeva. Design záleží jenom na Vaší představě. Barvy a styly se dají velice snadno skloubit i do místnosti, kterou již máte doma zařízenou. K nábytku, který už doma máte, stačí přidat novou, krásnou a elegantní postel.