Jen pro tebe…

Našim milovaným bychom měli neustále vyjadřovat svou lásku, nemusí proto být Vánoce ani žádné jubileum. Lidi kolem nás si zaslouží poděkování po celý rok a rozzářit někomu oči je tou nejlepší oplatou. Vždyť naši partneři, maminky, tatínkové babičky a přátelé jsou kolem nás pořád a vždy k dispozici a hlavně naší největší oporou. Je třeba jim občas věnovat nějaký dárek z lásky. Nemusíme za něj utratit hromadu peněz, to není opravdu tím nejdůležitějším faktorem. Jak tedy vybírat ten vhodný dárek z lásky a být originální?

lidé při seskoku

Květina

Takový dárek neurazí žádnou ženu, ať se jedná o kytici růží nebo tulipánů je to jedno. Dobrou zprávou je, že doba jde dál a kytice neurazí ani žádného muže či alergika. Od klasických růží nebo gerber se tato dekorace posunula dál. Zakoupit můžete třeba uzeninové nebo ovocné kytice, fantazii se meze nekladou a úplně nejoriginálněji zkuste vyrobit takovou kytici sami, a dejte tam vše, co vaši blízcí milují.

Jídlo

Každý přeci musí jíst! A každý z nás si na něco potrpí, je jedno zda je vaše maminka vegetariánka nebo tatínek miluje klobásky. Darovat dobré jídlo se vždy hodí a je jedno, jestli formou pozvání do restaurace nebo darování dárkového koše či bedýnky. Pozvání na vámi uvařený oběd jistě také potěší.

Zážitek

Čím dále oblíbenější záležitost. Hlavně jde o zážitky adrenalinové. Můžete koupit skok padákem, ale také třeba kurz pečení.

Kultura

Chození do divadla, muzea či kina, http://www.kinokarvina.cz/ prostě vyjít si mezi lidi. Také nás každého baví něco jiného, ale většinou se každý v něčem najde. Tento dárek může být vylepšený tím, že společně s obdarovaným vyrazíte na oblíbený muzikál i vy.
koš s ovocem a zeleninou

Oblečení a dekorace

Klasické dárky, které víte, že zaberou vždycky. Zkuste to také ozvláštnit a vyrazit na společné nákupy. Ono totiž to není jen o darované věci, ale hlavně o vašem vztahu, a pokud si někoho vážíte, určitě přivítá, když s ním budete chtít trávit více času a návrh společného výletu do obchoďáku zajisté ocení.