Čím štvete svého muže?

Ženy o svých vztazích mluví častěji než muži, probírají to se svými kamarádkami a svěřují se o věcech, které svým mužům doma vlastně ani často neřeknou. Když v partnerství nastane nějaký problém, vina často bývá na obou stranách. Co ale dělat v případě, když svému muži lezete pořádně na nervy a vlastně ho tím odrazujete? A víte vůbec, čím svého partnera štvete nejvíce? Přinášíme návod, díky kterému budete vědět, na čem jste.

naštvaní modelové
NESNAŽTE SE HO ZMĚNIT

Muž je rád sám sebou, a pokud se ho snažíte změnit k obrazu svému, chcete po něm, aby dělal věci, které jsou mu nepříjemné nebo zženštělé, a naopak mu zakazujete chlapské věci, určitě si ho tím nezískáte, naopak vám brzy práskne dveřmi.

NEBUĎTE PŘECITLIVĚLÁ

Určitě se vám čas od času stane, že si vás partner dobírá či s vámi laškuje. Není vám to příjemné a tak se urazíte? Nemluvíte s ním a pláčete? Nedělejte to. Muž poté neví, na čem s vámi je. Raději se vtipům, i když mířeným proti vám, zasmějte.

VYČÍTÁTE MU, ŽE SPOLU TRÁVÍTE MÁLO ČASU

Když jste spolu randili, trávili jste společně každou chviličku. Po několika letech známosti to tak už ale není. Chyba však nebývá jen na mužově straně. Nevyčítejte mu to, ale raději kupte lístky do divadla nebo s ním jděte na fotbalový zápas. Je jedno, že vás to třeba nebude bavit, ale budete spolu častěji.

NECHTE HO VYDECHNOUT

Pracujete v kanceláři, nebo jste žena v domácnosti, nebo děláte všechno dohromady, hora práce se na vás dennodenně snáší, a tak máte potřebu vybalit to na něj hned, jakmile odemkne dveře od bytu? To ale není nejlepší způsob, jak mu zlepšit náladu, a pěkně ho tím naštvete. Nechte muže raději vydechnout, bude pak milejší.

portrét páru
NEVYČÍTEJTE MU, ŽE DOMA NIC NEDĚLÁ

Vyčítáte mu, že doma nic nedělá, nebo že toho dělá málo? Jestli nejste spokojena s tím, kolik toho váš muž udělá, ujasněte si nejprve, co po něm vlastně chcete, popřípadě mu dejte najevo, že jeho pomoc potřebujete. Určitě mu ale nenadávejte a nevyčítejte, to je totiž spolehlivý důvod ho naštvat.

NEHAŽTE VŠECHNY MUŽE DO JEDNOHO PYTLE

Muži nesnesou představu, že jsou srovnáváni s ostatními, proto toho vašeho nedávejte do množiny všech mužů světa. Větám, jako například „to jste celý vy, chlapy“ se raději vyhýbejte.