Avia 30

Avia je legendární vozidlo, jenž přepraví kde co, a proto má využití i v dnešní době. Pomocí tažného zařízení má všestranné využití a odveze spoustu věcí.

Avia 30

Vlastnosti

Pokud bychom se měli bavit o historii, taj jsme tu opravdu dlouho, ovšem vše to začalo roku 1968, přičemž následně sklidil spoustu úspěchu v různých zemích Na vrcholu třídy by motor s turbodmychadlem, jenž poskytuje značné oživení, a i při plném naložení je znát. Vývoj sice pokračovala, ovšem Avia se nijak zvlášť neměnila. Zajímavostí je, že její spotřeba je okolo 13 litrů paliva.

Avia A30

Nejvýkonnější verze bez turbodmychadla nedosahuje ani výkonu 90 koní, a proto žádný trhač asfaltu nečekejte. Uvést se na ní dá okolo 3 tun, což se samozřejmě odvozuje od typu a motorizace. Zároveň také musíme počítat s maximální rychlost 110 km/h, procesem s nákladem je to ještě méně, což je v dnešní době dost málo. Samozřejmě musíme vyzdvihnout její spolehlivost, protože ve spoustě firmách najezdila až neuvěřitelné množství kilometrů bez vážných závad, a to ji rozhodně nešetřili. Svezení určitě zavzpomínáte na staré časy.

Tahání nákladu

Tento nákladní vůz byl stvořen pro převoz všeho možného, což se rozhodně povedlo, a proto se jeho výroba protáhla mnohem více než bylo v plánu. Vzhledem k její slávě ji nebylo ani potřeba brzo ukončovat. Již v základu s ním odveze pár tun, což je poměrně dost a spoustě lidem to bohatě vystačí. Ovšem někdy je zapotřebí odvést ještě více věcí, než se na samotné vozidlo vleze.

tažné na náklaďáku

V takovém případě je nejlepší použít přívěs, jenž nabízí spisu dalšího prostoru a tím se užitečnost Avie ještě více zvýší. Jenže přívěs je zapotřebí bezpečně zapřáhnout, a proto je nutné zakoupit tažné zařízení na auto Avia. To stojí jen okolo 2500 Kč, což je opravdu málo a časem se Vám investice vrátí. K němu už kromě elektroinstalace nemusíte kupovat žádné další produkty, a proto už jen stačí provést odbornou montáž a vyřídit doklady. I za tak nízkou cenu dostanete tažení, jenž naprosto pevně drží a nepohne s ním ani plněn naložený přívěs, jenž pojede dlouhou vzdálenost.